אוהלי מסגרת מציעים עיצוב ייחודי ומסוגנן שהופך עמודי מרכז וחבלים למיותרים. הפסגות הגבוהות והסוחפות והבד הצמוד הופכים אותו למועדף על רוב אירועי החוצות. משקל המסגרת שלנו הופך אותה לדרך היחידה להקים אוהל על בטון.

כשאתה מתכנן את מסיבת החצר האחורית שלך

סגנון האוהל שאתה בוחר הוא מאוד חשוב. לכל אוהל יתרונות ומאפיינים ייחודיים, כך שבסופו של דבר ההחלטה הסופית תלויה במה שאתה אוהב ובאיזה סגנון יש לך. הדבר הראשון שעליך להחליט הוא איזה סוג אוהל אתה רוצה, ואנו מציעים גם אוהלי מסגרת וגם אוהלי מוט מתחים.

חופות-חופות הינן אופציה משתלמת המתאימה היטב לאירועים כגון סיום לימודים

ימי הולדת, ימי נישואין וכו '. אלה הם אוהלי מתח, הנתמכים על ידי בחור קוטב בינוני המקיף את ההיקף. אוהל מסוג זה הינו חסכוני וזמין ללקוחות לאיסוף והתקנה להשכרה.

אוהלי חופה אוהלי חופה קלים להתקנה ואפשרות האוהל היחידה בהצעת הבנייה העצמית שלנו. ניתן להגדיר אותם עם ערימות דשא או אספלט אם מותר לקדוח.

אם אתה מתכנן מסיבה או אירוע גדול בחוץ, אתה צריך דבר אחד: אוהל. אתה יכול להשתמש באוהל שלך כדי לשמור על טריות האוכל ולתת מקום להתקנת התקליטן שלו.

יש ליברטי אירועים להשכרות מבחר עצום של אוהלים בגדלים שונים בגדלים שונים

כל האוהלים שלנו מכוסים 18 גרם לכה ויניל שחורה. אם אתה משכיר אחד מאוהלי T הגדולים למכירה, אוהלי מסיבה, חתונה או אירועים חדשים ומשומשים מושלמים עבורך.

אוהלים אלה הם האפשרות היציבה ביותר שאנו מציעים וניתנים להקים ימים רבים לפני האירוע המרכזי

אנו שומרים על האוהלים, השולחנות, הכיסאות והציוד להשכרה במצב מעולה. אוהל מתח – אוהל המתח כולל פסגות מלכותיות, קווים ברורים ומגיע כסטנדרט בלבן אלגנטי.

כחברה להשכרת אוהלים, אנו מאמינים כי ארגון אירועי חוצות צריך להיות קל וללא מתח. אנו יודעים את חשיבות האירוע שלכם ומפתחים מערכת זו מאז ומתמיד עם תוצאות חיוביות ובלתי נשכחות. בסופו של דבר, נחסוך לך זמן, מתח וכמובן כסף.

אנו שוכרים אוהלים לכל אירוע

מאירועי VIP ועד מסיבות ופסטיבלים יומיומיים. השכרת אוהלי מסיבות הוא השותף שלך לאוהלי לונג איילנד ולאוהלי מסיבות בלונג איילנד. אם אתה מארח אירוע גדול בבית או במקומות אחרים, אנא צור איתנו קשר 

אוהל הבד

הוא אוהל מוט עם קצוות מעוגלים ותקרה שקופה. כדי להצהיר אמירה או אם אתה במסיבה בחצר האחורית, אוהלי בד הם בחירה מצוינת. אוהלי ערב יש גובה של 7 רגל והם מבנה זמני למזג אוויר קשה או לרוחות עזות וניתן לנטוש אותם היותם מקום לינה קבוע.

אוהל הבד הוא מוט עץ עם תקרה גבוהה, כך שיהיה דמות בולטת בחצר האחורית שלך. לאוהל הוויקטוריאני פסגה לבנה וגבוהה עם מגרש משחקים מוגזם. סדה ודוד הקימו אוהלי מסיבות עם שני אוהלים קטנים, 36 כיסאות ו -10 שולחנות בגובה 6 רגל.

אוהלים לחתונה של בנותינו

אספקה, שולחנות, כסאות, מפות ורחבת ריקודים. סדה ודוד הרחיבו את אוהלי המסיבות ל -27 אוהלים, אלפי כסאות, מאות שולחנות, רחבת ריקודים. , במה ועוד. אנשים יפים שסיפקו וריהטו דברים ביעילות, בנימוס וגרמו להכל להיראות פנטסטי.

מספקת את כל מה שהיינו צריכים למסיבת אירוסין בחוץ. השולחנות והאוהלים היו מעוצבים להפליא ונשארנו יבש בגשם שוטף. המקום הוא המלצה לכל מקום והמתקנים שלהם היו ללא רבב ויפים.

הכיסאות באוהל וברחבת הריקודים היו ללא רבב והתאימו לחתונה שלנו בצורה מושלמת. הם היו מאוד מועילים שכרנו את האוהל, רחבת הריקודים והמצעים ישירות מהם.

חסוך לעצמך את הקפיצה הגוזלת זמן מספק לספק

כדי למצוא את ספק החתונה המושלם, וסמוך על היחיד שיעזור לך בדרך. שירות לקוחות הוא בראש סדר העדיפויות שלנו ואנו תמיד מחפשים לעזור לך לתכנן את היום הגדול שלך. התקשר עכשיו כדי לברר ולברר את מבנה המחיר הטוב ביותר להשכרת האוהלים שלנו.

אנו עובדים גם עם חברות השכרה המעוניינות לרכוש אוהלי חתונה להשכרה ללקוחותיהם

בעת משבר, השכרות בעלות הברית זמינות ומגויסות לאספקת אוהלים לשימוש במרכזי בדיקות רפואיות ונגיף קורונה. אנו מציעים גם בדיקות באתר בחינם על ידי יועצי אוהלים מוסמכים.

הצוות במרכז להשכרת אוהלים מספק שירות לקוחות מקצועי, אדיב ומגיב. אוניברסיטת ווסליאן ביקשה מאמר זה ממרכז ההשכרה. נראה שלטום היה הכל והיה צריך את זה במחיר סביר.

יוני הוא שיא עונת המסיבות והאוהלים מוזמנים במהירות. אנשים רבים חושבים שהם יכולים להקים עתודה לאוהל שלהם חודשים לפני האירוע. הזמן לפחות ארבעה חודשים מראש כדי להבטיח שיהיה לך האוהל לאירוע המיוחד שאתה רוצה.