יסודות כלי בית

כלי בית הם מוצרים המשמשים בבית. הם נחוצים כדי לעזור לשמור על בית נקי ומאורגן. ניתן לקבץ כלי בית לקטגוריות כגון כלי מטבח, כלי שולחן ומצעים.

כלי מטבח: פריטים אלה כוללים סירים, מחבתות וכלי בישול אחרים. הם משמשים להכנת ארוחות ומשימות אחרות הקשורות למזון.

כלי שולחן: קבוצה זו של כלי בית כוללת כוסות, צלחות, קערות וסכו"ם. פריטים אלו משמשים לאכילת ארוחות ליד שולחן האוכל או במטבח.

מצעים: קטגוריה זו כוללת סדינים, שמיכות, כריות ושמיכות המשמשות להכנת מיטה נוחה לשינה בלילה או במהלך היום בזמן מנוחה על הספה או הכיסא.

מהם חמשת כלי הבית הנפוצים ביותר שכולם צריכים לקבל?

חמשת כלי הבית הנפוצים ביותר שכולם צריכים להחזיק הם:

זוהי רשימה של חמשת כלי הבית הנפוצים ביותר שכל אחד צריך להחזיק.

1) סכין: סכין היא אחד הכלים החשובים ביותר שיכולים להיות לך במטבח שלך. הוא משמש לחיתוך, חיתוך וחיתוך מאכלים רבים ושונים.

2) כף: כף היא כלי בישול המשמש לערבב, לבחוש ולהגיש איתו אוכל. אתה יכול גם להשתמש בו ככלי הגשה אם אתה רוצה לחלק אוכל לצלחות או קערות.

3) מצקת: מצקת היא כלי בישול נוסף שתמצאו לרוב במטבח שלכם. הוא משמש לגריפת נוזלים מסיר או קערה לתוך מיכל או קערה אחרת מבלי לשפוך יותר מדי מהנוזלים בדרך.

4) קרש חיתוך: קרשי חיתוך הם פריטים חיוניים בכל מטבח מכיוון שהם מה שאתה חותך עליו את הירקות והבשר שלך עם הסכין שלך. הם מגיעים בחומרים רבים ושונים, כולל עץ, פלסטיק

1. טוסטר

הטוסטר הוא מכשיר מטבח קטן המשמש לקליית לחם ופריטים אחרים. יש לו שני חריצים ללחם. הטוסטר מחומם באמצעות חשמל, ויש לו גוף חימום חשמלי בחלק העליון של היחידה. החום מאלמנט זה מחמם את סלילי המתכת בתוך הטוסטר. כאשר טוסט מוכנס לאחד החריצים, הוא יידחף מטה על ידי ידית בצד אחד של אותו חריץ ואז יפגע בסלילים החמים הללו בדרכו למעלה. זה יגרום לו להשחים משני הצדדים.

הטוסטר של ימינו הומצא על ידי צ'ארלס סטרייט ב-1893, אשר רשם פטנט על המצאתו כ"מכשיר לקלוית לחם".

2. בלנדר או מעבד מזון

הבלנדר הוא הטוב ביותר להכנת שייקים, רטבים, רטבים ומחיתים. זה טוב גם לקיצוץ פירות וירקות. מצד שני, מעבד המזון הוא הטוב ביותר להכנת בצקים, פירורים ומטבלים. ניתן להשתמש במעבד המזון גם להכנת מיונז וחומוס.

הבלנדר עדיף על מעבד מזון מכיוון שהוא יכול לקצוץ כל דבר בעוד שמעבד המזון לא יכול.

בלנדר הוא מכשיר המשמש לערבב או לערבב מרכיבים יחדיו. השימוש הנפוץ ביותר בבלנדר הוא הכנת שייק. מעבד מזון, לעומת זאת, הוא מכשיר המשמש לקצוץ או לחתוך ירקות ופירות לחתיכות קטנות יותר.

בלנדר יכול לשמש להרבה דברים שונים, כמו הכנת שייק, מרקים ורטבים. ניתן להשתמש במעבד מזון לקיצוץ ירקות ולבישול בשר.

בעוד ששני המכשירים מגוונים מאוד במה שהם יכולים לעשות, ישנם כמה הבדלים ביניהם בכל הנוגע למה שהם הכי טובים לעשות.

3. מיקרוגל

מיקרוגלים משתמשים במיקרוגלים כדי לחמם מזון. גלי מיקרו הם סוג של קרינה אלקטרומגנטית שנוצרת על ידי זרם חשמלי העובר דרך חפץ מתכתי הנקרא מגנטרון. גלי מיקרו שונים מצורות אחרות של קרינה מכיוון שיש להם אורך גל קצר יותר ויכולים לחדור למזון עמוק יותר.

תנורי מיקרוגל משמשים לעתים קרובות בבתים לבישול מזון מהיר, אך ניתן להשתמש בהם גם להמסת שוקולד או להרתיח מים.

מיקרוגלים הם מכשיר נפוץ מאוד במטבח. מאמר זה יספק כמה תובנות כיצד לקנות מיקרוגל, מהו המיקרוגל הטוב ביותר וכיצד להשתמש במכשיר החדש שלך.

מיקרוגל הוא מכשיר מטבח המבשל מזון על ידי העברת גלים אלקטרומגנטיים דרך המזון. מיקרוגלים מבשלים מזון במהירות מכיוון שהם פועלים על ידי חימום מולקולות מים במזון מה שגורם לאנרגיית החום להתפשט במזון במהירות.

ביקורות על מיקרוגל יכולות לעזור לך לגלות אילו מיקרוגלים כדאי לקנות ומאילו כדאי להימנע.

ישנם סוגים רבים ושונים של מיקרוגלים הזמינים בשוק כיום, אך ישנן שתי קטגוריות עיקריות:

1) מובנים – יש להם מקום בפנים לאחסון ולעתים קרובות הם מגיעים עם תכונות אחרות כגון תנורי הסעה, גריל, מגירות חימום וכו',

2) עצמאיים – אין להם תכונות מובנות, אבל הם בדרך כלל זולים יותר ממיקרוגלים מובנים.

המיקרוגל הטוב ביותר

4. מיקסר סטנד או מיקסר ידני ומכשירים אחרים לבישול

מיקסרים עומדים הם מרכיב יסוד במטבחים רבים, אבל הם לא האפשרות היחידה להכנת בלילה, בצקים וקצפת. מיקסרים ידניים הם אלטרנטיבה שיכולה להיות זולה יותר וקל יותר לאחסון.

ישנם גם מכשירי בישול אחרים שכדאי לקחת בחשבון כאשר אתה שוקל לקנות כלי מטבח חדש. לדוגמה, מעבדי מזון יכולים לקצוץ ירקות ולהכין רטבים בקלות, בעוד בישול איטי יכול לבשל מרקים כל היום ללא כל מאמץ מצידך.

מערבלי סטנד הם אחד ממכשירי המטבח הפופולריים ביותר והם מוצר חובה לכל אופה. מערבלי סטנד מגיעים בצורות, גדלים ויכולות שונות. אפשר להכין מהם בצק לחם, בלילת עוגות, בצק עוגיות ואפילו פירה.

מיקסרים ידניים הם אופציה מצוינת גם למי שאין לו מקום למיקסר סטנד או לא רוצה להשקיע בזה יותר מדי כסף. ניתן להשתמש במיקסרים ידניים להקצפה של שמנת, להקציף ביצים או להכנת קצפת.