הסוכנות מתחילה בדוח מס פשוט שהוגש על ידי משלם מיסים יחיד ועובר להחזרי המס של זוגות נשואים וראשי משקי בית.

על פי דו"ח של עו"ד משלם המסים ארין קולינס שפורסם ב -30 ביוני

הסוכנות השלימה 13.6 מיליון החזרי מס, חילקה שני סבבי גירוי נוספים, תוקנה את כללי ביטוח האבטלה והציגה זיכויי מס לילדים. מס הכנסה התמודד עם החלק האחרון של המגפה למרות עשור של קיצוץ בצוותים ובמימון. אך מאמציו להתמודד עם מה שקרא קולינס "סערה מושלמת" נענו מהציפיות.

עד סוף מאי 2021 עונת ההגשה למס הכנסה היה צורך לעבד 3.5 מיליון החזרי מס

על פי דו"ח שפרסם עו"ד משלם המסים הלאומי, כלב שמירה ממדינה. הצבר המסיבי של 35.3 מיליון שהגישו החזרי מס הכנסה אך טרם עובדו היה גדול פי ארבעה מזה שנותר לא מעובד בתום עונת ההגשה בשנת 2019. הדו"ח מציין כי מתוך 35 מיליון החזרי המס שהוחזרו, כמעט שני שליש נותרים "לא מעובדים" – אלה שעדיין נמצאים בשלבי עיבוד שונים. כשאנשים ממתינים חודשים להחזרי המס שלהם, על פי דיווח שפורסם לאחרונה של עורכי הדין משלמי המסים הלאומיים, למס הכנסה יש 35 מיליון החזרי מס שלא עובדו. משלמי המסים אינם חייבים כמובן החזר, אך מיליונים מחכים לכסף גדול. בנוסף לאתגרים שמציבה המגיפה, הסוכנות מחלקת בדיקות גירוי, מתאימה את חישוב ההחזרות וזיכויי מס אחרים.

במהלך המגפה

בשנת 2020 רשום מס הכנסה ביכולת מוגבלת, והכניס את יכולתו לעבד את החזרי המס ויצר צבר. השילוב של צעדים אלו, שלושת סבבי חבילות הגירוי, אתגרים בהגשת החזרי מס ומשימות הקשורות לחוק המס החדש וזיכויי המס יצרו "סערה מושלמת", על פי דו"ח של עו"ד משלם המסים הלאומי על עונת הגשת 2021 לקונגרס.

לאחר שחלף קרוב לחודשיים המועד הפדרלי למס הפדרלי ליום 17 במאי

קבעה מס הכנסה את מטרתו לעבד את החזרי המס בתוך 21 יום. אך רוב עובדי המשרד ועובדים זמניים רבים, כמו עובדי מס הכנסה רבים, היו רחוקים מעבודתם או מבתיהם במשך רוב המגיפה. נכון ליוני, הסוכנות לא פרסמה נתונים על מספר ההחזרים שעובדו.

לאחר אימוץ תוכנית ההצלה האמריקאית (ARP) במרץ

רבים הגישו החזרי מס. בחודש מאי הודיעה מס הכנסה כי זיהתה 10 מיליון משלמי מיסים הזכאים להחזרים מתואמים בגלל שינויים באבטלה. מס הכנסה מסר כי החזרי המס שעובדו לאחר 28 ביוני שיקפו את החלק הראשון של זיכויי החזר מס חודשי למס ששולם ב 15. ביולי.

מומחי מס אומרים כי אנשים רבים מקבלים החזר מס הכנסה תוך שבוע עד ארבעה שבועות ממועד הגשתם החזרי מס

עם זאת, הגשת החזר נייר עשויה להימשך זמן רב, וזה יכול לקחת חודש ויותר – נניח, שלושה עד ארבעה חודשים – עד להחזר. ניתן לקבל החזרים תוך 21 יום מרגע הגשת החזר המס שלך או 42 יום מרגע הגשת דוח המס.

מי שהגיש בקשה בתחילת השנה, כלומר לפני המועד האחרון לתאריך 17 במאי, יכול לצפות להחזר עד אמצע יוני. עם זאת, יתכנו מקרים בהם ההחזר הכספי שלך מתעכב או לא הסכום שציפית.

ניתן לתבוע החזרי מס שלא נתבעו אם אתה זכאי להחזר מס פדרלי אך אינך מגיש החזר מס. הדרך היחידה לפתור בעיה זו ולקבל החזר כספי היא הגשת החזר כספי. עליך להגיש את דוח המס שלך לפחות שלוש שנים לפני המועד האחרון לקבלת ההחזר.

סכומי ההחזר בגין תביעות לשנתיים מוגבלים לסכום המס ששולם באותה תקופה. סכומי החזר לאחר שלוש שנים מוגבלים גם לסכום זה, אך עם הארכת זמן (עד שלוש שנים אם התביעה מוגשת ללא הארכת זמן).

אם ברצונך לתבוע החזר על בסיס החזר מס שהוגש כבר עם שינוי חבות המס, עליך להגיש דוח מס מתוקן.

כשאתה מגיש את החזר המס שלך

מס הכנסה יכול לערער על דוח הכיסוי הביטוחי שלך אם הוא מתנגש עם טופס מס הכנסה 1095. אם לדוח המס שלך אין סתירות, כגון תשלומי מקדמה חסרים, פרמיות או זיכויי מס, מס הכנסה מבקש מידע נוסף בעת עיבוד החזר המס שלך, סעיף 12 ג 'מתחיל בביקורת ועשוי לגבות ממך קנס בגין אי הכיסוי הביטוחי הנדרש.

בדוק את מצב ההחזר שלך אם הגשת את ההחזר המס הכנסה הפדרלי שלך ומצפה להחזר, תוכל לבדוק את מצב ההחזר. בדוק את סטטוס החזר המס שלי בדוק את מס הכנסה כשקיבלתי את החזר המס שלך ובדוק את סטטוס ההחזר שלך.
למידע נוסף בנושא של החזרים מיסים מומלץ לבקר באתר pitarongroup.co.il

למידע נוסף על סטטוס ההחזר שלך לאחר שמשרד האוצר באילינוי עיבד את ההחזר שלך

תוכל ליצור קשר עם מבקר אילינוי בכדי לברר כיצד נראית מערכת החזר המס של מס הכנסה באילינוי. בדוק את מצב ההחזר שלך באמצעות כלי ההחזר שלי או אפליקציית IRS2Go לנייד כדי לבדוק את מצב ההחזר שלך. קבל את מספר הביטוח הלאומי שלך ואת מצב ההרשמה שלך, כמו גם את הסכום המדויק הכולל של הדולר כאשר ההחזר שלך מוכן.

אם קיבלת את החזר המס שלך בהפקדה ישירה, תראה את IRS TRAA 310 על ההפקדה הישירה שלך. טופס זה מזהה את ההחזר שלך כהחזר מדוח מס שהוגש בצורה של תשלום אלקטרוני (הפקדה ישירה).

זיכוי המס לילדים ניתן להחזר, כלומר אם משלם המס אינו חייב מס הכנסה יוחזר החזר אם הוא זכאי להחזר. משלמי המסים חייבים להגיש החזר מס, להירשם כלא מסנן חדש ולהירשם לכלי לקבל החזר כספי.