המהדורה הציבורית של עדי יהוה, המגזין הראשי של מגדל השמירה הוא אחד המגזינים הנפוצים ביותר בעולם עם תפוצה חודשית ממוצעת של 6.2 מיליון עותקים בשנה. כתב העת, המכונה גם כתב עת, הוא אוסף תקופתי תקופתי (מסות, מאמרים, סיפורים, שירים ואיורים) המופיעים אך ורק בעיתונים.

אחד העיתונים המוקדמים ביותר היה הפרסום הגרמני Erediliche Monath Unterversungen

שהופיע בשנים 1663 עד 1668. מגזין הוא פרסום תקופתי המודפס על נייר מאט מבריק. נושא עשוי לעניין כללי, או להתמקד בנושא מסוים (מבחינת מספר העטיפות הרלוונטיות לנושא זה, כמו במקרה של מספר אולימפי 10 (יולי 1924).

הגזע החדש מגזין הבידור וההנאה המשפחתית

הוא גידול שהתעורר על ידי העניין הרחב של הציבור בעניינים חברתיים ופוליטיים, המעמד הבינוני והנמוך, והביקוש הגובר לחומרי קריאה בערים ובאזורים הכפריים. שבוע העסקים החל בגיליון בעמוד הראשון של המגזין, בעוד המגזין תקשורת עסקית המשיך באותו סדר כמו שנות המגזין. זה מסביר מדוע פרסומי מגזינים שיתפו את המילים "מגזין", "מגזין אבק שריפה", "מגזין ארטילריה" ו"מגזין נשק "בצרפתית ו רוסית, שהשתלטו על ידי מגזינים וקמעונאים צרפתיים כגון חנויות כלבו.

להלן דוגמאות למשפטים שנבחרו ממקורות חדשות שונים ברשת כדי לשקף את השימוש הנוכחי במילה מגזין. כתבי עת מתפרסמים באופן קבוע ומכילים מגוון רחב של תוכן.

גורמים כאלה תרמו לקיפול של מספר כתבי עת בתחילת המאה העשרים ואחת, בעוד שאחרים נאלצו להפסיק את מהדורות הדפוס שלהם או לפרסם רק גרסאות דיגיטליות. צ'ייס וסיידי סיימו את מגזין People ואת המהדורה הפנימית של התוכנית Today.

עם הזמן, סוגים אחרים של מגזינים הפכו פופולריים יותר. למידע נוסף על כתבי עת אלה, עיין במידע באחת מהקטגוריות הבאות. לשאלות בנוגע לחברות ב- AAAI אנא השתמש בטופס יצירת הקשר שלנו.