אנו מציעים מגוון שירותים מלא, החל משיפוץ מטבחים וחדרי אמבטיה ועד שיפוץ כל הבית, כולל נספחים. עזרנו לבעלי בתים רבים בצפון שור באזורים כמו נורת'קוט, לונג ביי וביץ' הייבן לשפץ, להרחיב ולבנות את בתי החלומות שלהם. תודה שבחרת ב-True North Homes & Renovations להשלמת פרויקט שיפוץ או שיפוץ הבית שלך.

הפרויקטים שלנו כוללים שיפוצים קטנים

שיפוץ מטבחים וחדרי אמבטיה, שיפוץ מלא של הבית ובניית כל החצר העצמאית. השירותים שלנו כוללים קבלנות כללית של בתים צמודי קרקע וכן גג, מרזב, הריסה ואיסוף אשפה. תשומת הלב שלהם לפרטים הקטנים, התכנון היצירתי והשימוש בחלל, ואומנות מקצועית הופכים את ערך הבית שלנו להכרה. ממחוז רודני, כולל Orewa ו-Fangaparo, לחוף הצפוני של Takapuna ו-Devonport, צוות השיפוצים שלנו בחוף הצפוני יגשים את בית חלומותיכם כאן.

אשכרה (ואשכרה) את פרנק וצפון טקסס שיפוצים שוב ללא היסוס בעתיד

למען האמת, אני לא חושב שאנחנו יכולים למצוא חברה טובה יותר מאשר North Texas Renovations ופרנק סטגנר. "העבודה שעשתה North Point Renovations, LLC כדי לשפץ את המרתף בהחלט עלתה על הציפיות שלנו. עברה שנה מאז שהשיפוץ הסתיים, ואנחנו עדיין מאוד מרוצים מכל השינויים שאופק ביצעה בבית שלנו.

הרוב המכריע של פרויקט השיפוץ בן 1.5 השנים של מגדל סנדברג הצפוני הושלם

החלו עבודות השיפוץ במגדל הצפוני ועד סתיו 2020 יעברו התושבים לקומות 1-8. North Georgia Property Renovations משרתת בגאווה את אזור North Metro Atlanta. אנו מציעים שירותי פינוי מים וייבוש מבנים מסביב לשעון, שבעה ימים בשבוע.

אנו מתמחים בשיפוץ וחידוש חדרי אמבטיה בכל הגדלים. פנייה לבתים הזקוקים לשיפוץ פותחת בפניכם הזדמנויות חדשות בחיפוש אחר בית.

השדרוגים כוללים החלפת תשתיות אינסטלציה

גג ומיזוג אוויר, שיפוץ בניין 7000 בו שוכן בית הספר למתמטיקה ואנגלית והקמת מרכז למידה חדש לבית הספר לצדק. CBJ Builders Group יכולה להשלים פרויקטים של שיפוץ חדרי אמבטיה בכל גודל וקנה מידה באזור השירות שלנו בפלורידה. CBJ Builders Group היא קבלן שיפוץ שירותים מורשה ומבוטח בשירות מלא, שבסיסה בנורת'פורט, פלורידה, משרת את מחוזות סרסוטה, מאנטי, שרלוט ולי.

שיפוץ חדר אמבטיה נותן לבעל הבית אפשרות לשפר את אורח חייו ולהעלות משמעותית את ערכו

השלב השני כולל החלפת הטבעות הפנימיות וחיבורן לקו הקמפוס הראשי לאספקת מים למבנים במהלך השיפוצים. נדהמתי מהשינוי והקלות של פרויקט השיפוץ הגדול הזה שקווין, כריס והצוות שלהם עשו.

בשנת הלימודים 2020-21

דיירים יאבטחו רק בקומות 1-8 מצפון, מה שיאפשר לקבלנים לעבוד ברוב חדרי השירותים ובשתיים מתוך שלוש המעליות במהלך שנת הלימודים. אופק עשה עבודה נהדרת בביתנו בשנה שעברה, שכללה שיפוץ שני חדרי רחצה, התאמה של חדר גדול לא גמור ובניית מעבר מהבית שלנו למוסך. בין אם מדובר בפרויקט עשה זאת בעצמך קטן (כגון צמח שנשתל זה עתה או צבע בהיר לרענון החדר, או תיקון מעיים גדול יותר), שיפוצי מגיפה בבית הם בקצב מהיר.

השתמשנו ב-Horizon Renovations לעבודות קטנות

אבל החלטנו להשתמש בהן לפרויקט גדול. אם בבית שלכם יש כבר שני חדרי רחצה או יותר, אולי עדיף לשפץ אחד. אנו שמחים להמליץ על אופק שיפוצים עבור השיפוץ שלכם. אנו ממליצים בחום על שיפוצים אופק וממליצים עליו גם לכל מי שזקוק לקבלן גדול.
למידע נוסף בתחום של שיפוצים בצפון עליך לגשת לאתר

כדי לספק סביבת למידה בטוחה ומודרנית יותר, המכללה הוציאה מעל 80 מיליון דולר על פרויקטים של בנייה ושיפוץ בקמפוס במהלך השנתיים האחרונות. בנוסף לזה, וזה אולי הדבר הכי חשוב, עשינו שיפוץ מאוד איכותי, שהסתיים בזמן. יש לנו "שיפוץ בית מלא" נפלא הודות לתקני האיכות הגבוהים שמציעה אופק שיפוצים באופן קבוע. התקציב הכולל שלה הוא 35 מיליון דולר והוא צפוי להסתיים בשנה וחצי הקרובות.

הסיבה לכך היא שסוגים מסוימים של תיקונים ושיפוצים מביאים יותר כסף עבור הכסף שלך, בעוד שאחרים אינם בעלי ערך רב בכל הנוגע להחזר על ההשקעה שלך.

בשנת הלימודים 2019-20, התושבים מוקצים רק לדרום 1-4 קומות, מה שמאפשר לקבלנים לעבוד ברוב חדרי השירותים ובכל שלוש המעליות במהלך שנת הלימודים.

אם אתה שוקל לשפץ את הבית שלך

אז אתה שותף טוב. בקומות 18-21 הקירות מודבקים וצבועים; החלקים המשותפים של הרצפה צבועים, וחדרי האמבטיה מוכנים לריצוף. הוחלפו צנרת בכל הבניין, חדרי רחצה שופצו, הותקנה מערכת כיבוי אש חדשה, מיזוג אוויר נוסף לשטחים הציבוריים של המגדל כולו, ושתיים מתוך שלוש המעליות הוחלפו. מגורים בצפון מערב האוקיינוס השקט באמת יכולים להביא את חווית הציור הטובה ביותר או הגרועה ביותר לביתך.